Over ons

Make your office delicious! Dat is waar wij in geloven. Al ruim 40 jaar zetten wij ons elke dag met veel passie in om jou bij je werk te inspireren en jouw werkomgeving delicious te maken. In een goede werkomgeving kun je met plezier werken.

Wij zetten voor jou graag die stap verder. Dat doen wij door jouw kantoor of werkomgeving zo prettig en functioneel mogelijk in te richten en te voorzien van de benodigde kantoorartikelen en audiovisuele oplossingen.

Wij hebben specialismen in huis om het beste uit jouw werkomgeving te halen.

Inspiratie centrum

Wij zijn enorm trots op onze prachtige locatie in Papendrecht en geven je graag een rondleiding. Op reis door ons voormalige schoolgebouw zul je een mix van functionaliteit en inspiratie ontdekken, waarin ons hart zichtbaar wordt.

Elke ruimte is vernoemd naar een passend (les)lokaal en ook de inrichting en aankleding is daarop aangepast. De indeling en het meubilair zijn afgestemd op onze werkbehoeften en gecombineerd met moderne ICT, technologieën en functionaliteiten. Dit uit zich in een variëteit aan werkruimten; flexibele werkplekken, concentratieplekken, formele en informele overlegzones én ruimte voor ontspanning. In een aantal lokalen kan zowel zittend als staand gewerkt en vergaderd worden door middel van verstelbare bureaus en vergadertafels.

Kortom: wij zitten (en staan) hier helemaal op ons plek en geven je graag een rondleiding door ons thuis. Kom langs voor een kop koffie en maak kennis met ons!

40 jaar Officious

In 1975 in een speelgoedwinkel in Papendrecht is de basis gelegd voor het Officious van nu, toen nog onder de naam Rietveld Kantoorinstallaties. Al na een jaar groeide het bedrijf uit zijn jasje en is er verhuisd naar de Visschersbuurt 23, om vervolgens in 1982 naar de Visschersbuurt 1 te verhuizen; het pand waar All Office Rietveld groot is geworden.

In 2007 is All Office Rietveld verhuisd naar de Wolweverstraat 24 te Ridderkerk om daar in 2009 te besluiten om de naam en formule All Office Rietveld los te laten en verder te gaan met een naam en huisstijl die nog beter past: Officious – make your office delicious.

En toch, met roots in Papendrecht kon het niet anders dan dat we terug zouden keren naar ons vertrouwde stekkie. In september 2015 zijn we verhuisd naar Papendrecht. Het voormalig schoolgebouw D’Oude School vormt onze inspirerende thuisbasis. Vanuit dit karakteristieke gebouw hopen wij u, nu en in de toekomst, te inspireren met productieve en innovatieve kantooroplossingen.

Officious team

Wij worden graag door je uitgedaagd! Met ons team van bevlogen professionals optimaliseren wij als Officious graag jouw werkomgeving. Met ruim 40 jaar ervaring beschikken wij over een flinke dosis vakkennis, ervaring en gaan wij geen uitdaging uit de weg. Elke collega met zijn of haar eigen specialisme en drijfveren. Leg ons jouw vraagstuk voor, dan zetten wij vol enthousiasme die extra stap!

Alex de Jong
adviseur kantoorartikelen

Alex de Jong

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via alex@officious.nl

Bert de Rover
accountmanager

Bert de Rover

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via bert@officious.nl

Carola Nouwen - Gerritse
administratief medewerkster

Carola Nouwen - Gerritse

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via carola@officious.nl

Fabio Tokromo
Service medewerker

Fabio Tokromo

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via fabio@officious.nl

Gerard Tokromo
adviseur projectinrichting

Gerard Tokromo

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via gerard@officious.nl

Harry Kersbergen
backoffice medewerker

Harry Kersbergen

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via harry@officious.nl

Marius Timmer
business development audiovisueel

Marius Timmer

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via marius@officious.nl

Martin Korporaal
accountmanager kantoorartikelen

Martin Korporaal

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via martin@officious.nl

Miranda Maagdenberg - Muis
hoofd financiële administratie

Miranda Maagdenberg - Muis

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via miranda@officious.nl

Mohammad Alokla
backoffice medewerker

Mohammad Alokla

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via mohammad@officious.nl

Peter Wolf
manager kantoorartikelen

Peter Wolf

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via peter@officious.nl

Raymond de Pauw
projectmanager

Raymond de Pauw

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via raymond@officious.nl

Ronald Wor
Interieurontwerper

Ronald Wor

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via ronald@officious.nl

Theo Wor
Adviseur zorg- en projectinrichting

Theo Wor

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via theo@officious.nl

Wouter Timmer
directeur

Wouter Timmer

Ook bereikbaar op Microsoft Teams
via wouter@officious.nl